دوشنبه, 26 آذر 1397
 
آخرین اخبار
 

کسب عناوین برتر کشوری و استانی از سوی اداره حراست و امور محرمانه شرکت آبفار خراسان جنوبی

 

اداره حراست و امورمحرمانه شرکت آب و فاضلاب روستایی خراسان جنوبی در ارزیابی هایی که به صورت جداگانه و در دو مقطع کشوری و استانی برگزار شد، حائز کسب عنوان رتبه برتر گردید.

رئیس اداره حراست و امورمحرمانه شرکت آب و فاضلاب روستایی خراسان جنوبی با تأیید این خبر اظهار داشت: در این ارزیابی ها که به صورت جداگانه انجام گرفته است، این شرکت توانست حائز رتبه برتر گردد.

محمدحسن توانایی افزود: در سطح کشوری این ارزیابی ما بین شرکت های آب و فاضلاب روستایی انجام شد و این شرکت توانست در بخش کیفی حائز رتبه اول گردد.

وی در ادامه با اشاره به ارزیابی استانی حراستها نیز تصریح کرد: در سطح استانی نیز حراستهای کلیه دستگاه ها مورد بررسی قرار گرفت و در سه سطح برتر، متوسط و ضعیف طبقه بندی گردید که خوشبختانه اداره حراست این شرکت توانست با عنایت به بررسی عملکرد خود از سوی کمیته ارزیابی در سطح حراستهای برتر قرار گیرد.

رئیس اداره حراست و امورمحرمانه ضمن تقدیر و تشکر از تمامی کارکنان و همکاری صمیمانه ایشان عنوان کرد: طبیعتاً این موفقیت نمی توانست بدون همکاری و حضور سایر کارکنان میسر گردد و این عناوین به تمامی مجموعه شرکت تعلق دارد.

وی ابراز امیدواری کرد با پشتوانه پروردگار بزرگ و همت و تلاش مجموعه شرکت آبفار بتوانیم در امر خدمت رسانی به روستائیان عزیز بیش از پیش کوشا و سربلند باشیم.

 
 
 
 


 

 

 

پیوندها

 

 
 

کلیه حقوق مادی و معنوی نزد وب سایت خبری شرکت آب و فاضلاب روستایی خراسان جنوبی محفوظ میباشد
طراحی و پیاده سازی توسط مجتمع برنامه نویسی حرفه ای ایرانیان