دوشنبه, 26 آذر 1397
 
آخرین اخبار
 

پذیرفته شدن 21 عنوان مقاله از کارکنان آبفار خراسان جنوبی در کنفرانس‌های ملی و بین‌المللی

     

رئیس اداره تحقیقات، بهره‌وری و تحول اداری شرکت آب و فاضلاب روستایی خراسان جنوبی گفت: در سال گذشته تعداد 21 مقاله از کارکنان شرکت آب و فاضلاب روستایی خراسان جنوبی در کنفرانس‌ها و سمینارهای ملی و بین‌المللی پذیرفته شده است.

حسن دیدبان اظهار داشت: با ابلاغ چارت جدید سازمان در سال گذشته اداره تحقیقات، بهره‌وری و تحول اداری شرکت در ابتدای خردادماه سال گذشته تشکیل شد.

وی تصریح کرد: در سال گذشته هفت جلسه كميته تحقيقات كه ١٧نفر عضو دارد برگزار شده است.

رئیس اداره تحقیقات، بهره‌وری و تحول اداری شرکت آب و فاضلاب روستایی خراسان جنوبی یادآور شد: باتوجه به طرح مباحث تخصصي در حوزه آب و فاضلاب تشكيل كارگروه‌های مربوطه در دستور كار قرار گرفت و طرح‌ها و موضوعات تحقيقاتی قبل از ارائه در جلسات كميته به اين كارگروه‌ها ارجاع و در صورت تأييد در كميته تحقيقات مورد بحث و بررسی قرار می‌گيرد.

دیدبان با بیان اینکه تمامی اعتبارات حوزه تحقیقات در سال گذشته از محل یک درصد فروش آب به مبلغ حدود 350 میلیون ریال بوده است، افزود: این میزان اعتبار در بخش ارائه مقالات علمی، انعقاد قراردادهای پژوهشی، برگزاری کارگاه‌های آموزشی، چاپ کتاب و حضور در سمینارها و کنفرانس‌ها هزینه می‌شود.

وی اضافه کرد: در سال گذشته تعداد 21 مقاله از کارکنان شرکت آب و فاضلاب روستایی خراسان جنوبی در کنفرانس‌ها و سمینارهای ملی و بین‌المللی پذیرفته شده است.

رئیس اداره تحقیقات، بهره‌وری و تحول اداری شرکت آب و فاضلاب روستایی خراسان جنوبی گفت: تعداد پنج نفر از همكاران  با ارائه و پذيرش هفت مورد مقاله در حوزه آب و فاضلاب مقام دوم را در سطح كشور بدست آورده‌اند.

دیدبان با اشاره به اینکه در سال گذشته یک کارگاه مقاله‌نویسی برای 65 نفر از کارکنان شرکت آب و فاضلاب روستایی خراسان جنوبی طي تفاهم‌نامه‌ای كه با دانشگاه بيرجند به امضا رسيده برگزار شده است، تصریح کرد: همچنین در سال گذشته سه تفاهم‌نامه با دانشگاه بیرجند، آزاد و پارک علم و فناوری در راستای اهداف تحقیقاتی شرکت منعقد شده است.

وی با بیان اینکه بر اساس تفاهم‌نامه‌های منعقد شده با دانشگاه‌ها مقرر گرديد موضوعات پايان‌نامه‌های كه در راستای وظايف و خدمات آب و فاضلاب روستايی باشد از حمايت مادی و معنوی شركت آبفار استان برخودار شوند، یادآور شد: در این راستا در سال گذشته سه پایان نامه مورد حمایت این شرکت قرار گرفته است.

رئیس اداره تحقیقات، بهره‌وری و تحول اداری شرکت آب و فاضلاب روستایی خراسان جنوبی افزود: در سال گذشته تعداد پنج عنوان پروژه تحقیقاتی به فراخوان گذاشته شده که پروپزال‌های متفاوتی در این راستا دریافت شده که با یک مورد قرارداد بسته شده و چهار مورد دیگر در مرحله انعقاد قرارداد است.

دیدبان ادامه داد: از مجموعه این پنج عنوان پروژه سه مورد کد ملی تحقیقاتی از سامانه ملی سمات دریافت کرده است.

وی به فعالیت‌های اداره تحقیقات شرکت آبفار استان در راستای چاپ کتاب در سال گذشته اشاره کرد و گفت: در این مدت چاپ دو کتاب با عنوان آب شیرین‌کن‌های خورشیدی که تا اواسط اردیبهشت‌ماه جاری به چاپ می‌رسد و کتاب الکترو پمپ‌های شناور و کاربرد آن تا پایان امسال چاپ می‌شود در حال پیگیری است.

 
 
 
 


 

 

 

پیوندها

 

 
 

کلیه حقوق مادی و معنوی نزد وب سایت خبری شرکت آب و فاضلاب روستایی خراسان جنوبی محفوظ میباشد
طراحی و پیاده سازی توسط مجتمع برنامه نویسی حرفه ای ایرانیان