Monday, 27 May 2019
 
آخرین اخبار
 

همایش پیاده روی کارکنان شرکت آبفار خراسان جنوبی به مناسبت گرامی داشت روز تربیت بدنی

    

صبح امروز به مناسبت روز تربیت بدنی در وزارت نیرو، پیاده روی کارکنان آبفار استان خراسان جنوبی، با حضور کلیه کارکنان ستاد برگزار شد.

گفتنی است این همایش در راستای ترویج ورزش همگانی، ایجاد شور، نشاط و امید در بین کارکنان انجام شد.

در ادامه این برنامه پس از اتمام پیاده روی با پذیرایی و قرعه کشی بین اسامی و اهدای جوایز، فضایی شاد و معنوی ایجاد شد.

رئیس شورای ورزش آبفار خراسان جنوبی خبر داد:برگزاری مسابقات لیگ والیبال ویژه کارکنان آبفار خراسان جنوبی

رئیس شورای ورزش آب و فاضلاب روستایی خراسان جنوبی از برگزاری مسابقات والیبال به صورت لیگ، ویژه کارکنان آبفار استان خبر داد.

رئیس شورای ورزش آب و فاضلاب روستایی خراسان جنوبی با بیان این مطلب، اظهار کرد: به منظور ترویج ورزش‌های همگانی در جامعه، مسابقات والیبال کارکنان شرکت آب و فاضلاب روستایی خراسان جنوبی در حال برگزاری است.

‌وی افزود: در این مسابقات 4 تیم از ادارات شرکت آب فاضلاب روستایی شهرستان های خوسف، فردوس، قاین و منتخب ستاد شرکت دارند که در هر تیم 10 نفر بازیکن هستند.

لازم به ذکر است که در بازی های انجام شده تاکنون تیم آبفار خوسف در صدر جدول و به ترتیب تیم های آبفار فردوس، قاین و منتخب ستاد در جایگاه های دوم تا چهارم قرار دارند.

همچنین این مسابقات به میزبانی شهرستان فردوس در حال برگزاری است

به مناسبت هفته دفاع مقدس کارکنان آبفار خراسان جنوبی در رشته های مختلف ورزشی به رقابت پرداختند

به مناسبت هفته دفاع مقدس مسابقات ورزشی دارت، فوتبال دستی و طناب کشی ویژه کارکنان آبفار خراسان جنوبی در سطح استان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب روستايي خراسان جنوبی، حدود 80 تن از کارکنان شرکت به پاس گرامیداشت و تجدید میثاق با شهدای هشت سال دفاع مقدس و جنگ تحمیلی در مجموعه مسابقات ورزشی که به همین مناسبت برگزار شد حضور یافتند.

در اولین روز این مسابقات 30 نفر از کارکنان از سراسر استان در مسابقه دارت که به میزبانی ستاد استان برگزار می شد در قالب دو گروه به رقابت پرداختند و در نهایت به ترتیب آقایان حسین علی آبادی ستاد استان، محمدحسن جمیلی فرد از امور قاین و حسین کارگر از امور بیرجند از گروه اول و مهدی تناکی زاده از ستاد استان، خانم خراشادیزاده از ستاد استان و سعید توکلی از امور بیرجند از گروه دوم موفق به کسب عناوین اول تا سوم شدند.

در ادامه این مسابقات به میزبانی ستاد استان، 15 نفر از کارکنان آبفار در رشته فوتبال دستی به رقابت پرداختند که پس از پایان محمدحسین رمضانی از ستاد استان، سیدمحمدعلی محمدی از امور قاین و مجتبی خوشرو از امور سرایان موفق به کسب مقامهای اول تا سوم شدند.

همچنین به میزبانی شهرستان فردوس مسابقه طناب کشی با حضور بالغ بر 35 تن از همکاران در قالب پنج تیم برگزار گردید که در پایان تیمهای امور قاین، امور سرایان و ستاد استان به ترتیب مقام اول تا سوم را از آن خود کردند.

لازم به توضیح است این مسابقات در رشته های فوتسال ویژه آقایان و مسابقات تنیس روی میز ویژه بانوان همچنان در حال پیگیری می باشد.

خردادماه 1393؛ خراسان جنوبی، میزبان مسابقات سراسری شطرنج وزارت نیرو

 

دبیر شورای مرکزی ورزش وزارت نیرو در جلسه کمیته ورزش صنعت آب و برق خراسان جنوبی از برگزاری مسابقات سراسری شطرنج وزارت نیرو به میزبانی خراسان جنوبی در خردادما 1393 خبر داد.

حسین زاده ضمن اعلام این خبر افزود: این میزبانی می تواند فرصتی برای شناساندن توانمندی های این استان باشد.

دبیر شورای مرکزی ورزش وزارت نیرو با اشاره به اهمیت بحث نهادینه سازی فرهنگ ورزش همگانی برای کارکنان صنعت آب و برق و با اشاره به سخنی از مقام معظم رهبری در مورد اهمیت ورزش اظهار کرد: هزینه کردن برای ورزش اسراف نیست بلکه سرمایه گذاری است.

حسین زاده با بیان اینکه مهمترین سرمایه یک سازمان نیروی انسانی است و سلامت کارکنان تاثیر مستقیمی در پیشبرد اهداف یک مجموعه دارد، اظهار کرد: اجرای بسیاری از پروژه های صنعت آب و برق همراه با استرس فراوان است که تنها راه حل دور شدن از استرس که سلامت افراد را تحت تاثیر خود قرار می دهد ورزش کردن است.

وی به اصلاح نظام نامه ورزش وزارت نیرو در سال گذشته اشاره کرد و افزود: باید بحث ورزش همگانی با جدیت بیشتری در این مجموعه دنبال و برنامه ریزی لازم برای گسترش این ورزش انجام شود.

دبیر شورای مرکزی ورزش وزارت نیرو از وجود تقویم ورزشی در مجموعه وزارت نیرو خبر داد و گفت: در این تقویم برای مشارکت کارکنان زن و مرد در قالب 20 رشته ورزشی برنامه ریزی شده است که در سال گذشته 20 برنامه و در سال جاری تعداد 24 برنامه ورزشی در این مجموعه اجرا شده است.

حسین زاده از پیش بینی شورای مرکزی ورزش وزارت نیرو برای اجرای 29 برنامه ورزشی در سال 93 خبر داد و افزود: وزارت نیرو تنها وزارتخانه در سطح کشور است که برنامه های ورزشی منظم و مداوم را در طول سال برگزار می کند.

همچنین در بخشهایی از این جلسه مدیران عامل و دبیران ورزش صنعت آب و برق استان، نبود سرانه ورزشی مشخص در بودجه، عدم اختصاص اعتبارات کافی برای تکمیل پروژه مجتمع بزرگ ورزشی صنعت آب و برق استان و بالا بودن هزینه حضور تیم های ورزشی در مسابقات کشوری را از جمله مشکلات فراروی شرکتهای تابعه وزارت نیرو بر شمردند و خواستار ارائه رفع این محدودیتها شدند.

به مناسبت آغاز هفته بسيج: کارکنان بسیجی صنعت آب و برق خراسان جنوبي به ارتفاعات رشته کوه باقران بیرجند صعود کردند

ورزشکاران بسیجی صنعت آب و برق استان به مناسبت گرامیداشت هفته­ بسیج به ارتفاعات رشته کوه باقران صعود کردند.

 

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب روستايي خراسان جنوبی ، 56 نفر از ورزشکاران شرکت های صنعت آب و برق استان به همراه خانواده های خود مسیر 10 کیلومتری بند دره تا کمپ کوهنوردی جوزانکی را پیاده روی و کوهنوردی نمودند.


 

فرمانده پايگاه بسيج شهيد کميلي و عضو شوراي ورزش شرکت آب و فاضلاب روستايي خراسان جنوبي،  هدف از این اقدام را انسجام بیشتر بین بسیجیان شرکتهای تابعه وزارت نیرو در استان خراسان جنوبی،  افزایش طراوت، شادابی،  همدلی کارکنان و خانواده های آنان و استفاده از طبیعت زیبای پاییزی عنوان کرد.

علي مهديزاده افزود: در طول این برنامه ضمن صرف صبحانه ، به تعدادی از ورزشکاران به قید قرعه کمک هزینه­ی خرید لوازم ورزشی اهداء گردید.

 

وی خاطرنشان کرد: این برنامه با مشارکت کمیته­ی ورزش صنعت آب و برق استان و شورای فرهنگی پایگاه مقاومت بسیج  و ميزباني شرکت آبفار خراسان جنوبي برنامه ریزی و اجرا گردید.

 
 
 
 


 

 

 

پیوندها

 

 
 

کلیه حقوق مادی و معنوی نزد وب سایت خبری شرکت آب و فاضلاب روستایی خراسان جنوبی محفوظ میباشد
طراحی و پیاده سازی توسط مجتمع برنامه نویسی حرفه ای ایرانیان