Thursday, 18 July 2019
 
آخرین اخبار
 

با حضور مشاور وزیر نیرو در امور ایثارگران صورت گرفت؛ تجلیل از 27 نفر از کارکنان ایثارگر شرکت آبفار خراسان جنوبی

27 نفر از کارکنان ایثارگر و رزمنده شرکت آب و فاضلاب روستایی خراسان جنوبی در دهمین آیین تجلیل از ایثارگران و رزمندگان صنعت آب و برق خراسان جنوبی تجلیل شدند.

دهمین آیین تجلیل از ایثارگران صنعت آب و برق استان با حضور مشاور وزیر نیرو در امور ایثارگران و مشاورین ایثارگران شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور، توانیر، مدیرکل بنیاد شهید استان، رییس ستاد عتبات عالیات استان و مشاور امور ایثارگران استانداری خراسان جنوبی در محل سالن ایثار شهرستان بیرجند برگزار شد.

مشاور وزیر نیرو در امور ایثارگران در این جلسه با بیان اینکه ۵۳۰ شهید از مجموعه وزارت نیرو تقدیم نظام شده است، اظهار کرد: دستاوردهای امروز کشور مدیون خون شهدا و جانفشانی ایثارگران می باشد.

مهندس یعقوب محمد مرادی افزود: امسال وارد چهلمین سال انقلاب شدیم و این دوران پختگی است و ما هم باید به این سمت و سو حرکت کنیم و در سطوح مدیریتی نیز باید هدف گذاری های درستی داشته باشیم تا بتوانیم میراث دار خوبی برای این امانت باشیم و انقلاب را به پیش ببریم.

وی با بیان اینکه دشمن به دنبال ناامید کردن مردم از انقلاب می باشد، گفت: باید به داشته ها افتخار و برای نداشته های خود تدبیر کنیم.

مهندس یعقوب محمد مرادی به بخشی از خدمات انجام شده در مجموعه ایثارگران وزارت نیرو اشاره کرد و گفت: اجرای طرح سپاس و تکریم خانواده شهدا و ایثارگران همچنین نامگذاری تاسیسات صنعت آب و برق به نام متبرک شهدا از جمله این خدمات می باشد.

وی همچنین به کارنامه درخشان صنعت آب و برق استان خراسان جنوبی در آبرسانی به کاظمین در ایام اربعین اشاره کرد و گفت: خدمات رسانی استان در کاظمین باید الگوی سایر استان ها قرار بگیرد.

مهندس شرکا مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق خراسان جنوبی و رییس شورای انسجام بخشی مدیران عامل صنعت آب و برق استان نیز در ابتدای این جلسه با بیان اینکه آرامش و پیشرفت امروز کشور مدیون خون شهدا و جانفشانی ایثارگران می باشد، اظهار کرد: ما باید قدردان خانواده های شهدا و ایثارگران باشیم.

لازم به ذکر است، در پایان این جلسه از ۸۱ ایثارگر صنعت آب و برق استان تجلیل شد که ۱۸ ایثارگر مربوط به شرکت توزیع نیروی برق استان، ۲۶ ایثارگر مربوط به شرکت آبفای استان، ۲7 ایثارگر مربوط به شرکت آب و فاضلاب روستایی و ۹ ایثارگر مربوط به شرکت آب منطقه ای استان می باشد.

گزارش تصویری از برگزاری زیارت پرفیض عاشورا در آستانه اربعین حسینی

قرائت زیارت عاشورا کارکنان شرکت آبفار خراسان جنوبي همزمان با دهه اول محرم

     

پیامبر اعظم (ص) فرموده اند: همانا حسین (ع) چراغ هدایت و کشتی نجات است.

همزمان با فرا رسیدن ایام عزاداری سرور و سالار شهیدان حضرت ابا عبد ا.. الحسین (ع)، مراسم پرفیض قرائت زیارت عاشورا هر روز صبح در محل شرکت آب و فاضلاب روستايي خراسان جنوبی برگزار می شود.

به همین مناسبت شرکت آب و فاضلاب روستایی خراسان جنوبی سیاه پوش شده و پرسنل آن هر روز صبح با ذکر یا ابا عبدالله فعالیت خود را آغاز می کنند.

در مراسم قرائت زیارت عاشورا که در محل نمازخانه شرکت برگزار می شود حضور پر رنگ پرسنل و مدیران آبفار استان و همچنین مداحی و مرثیه خوانی ذاکران اهل بیت(ع) حال و هوایی خاص به محفل سراسر اخلاص و نور شرکت می بخشد.

بنابراين گزارش علاوه بر براين مراسمات، برگزاري دوره آموزشي اخلاق و فرهنگ عاشورايي با حضور حجه الاسلام والمسلمين حاج آقاي حسینی نيز از ديگر برنامه هاي اين دهه مي باشد.

شايان ذکر است مراسم مشابهی نیز در امورهاي تابعه شرکت آب و فاضلاب روستایی در سطح شهرستانهای مختلف استان برگزار می شود.

برگزاری مراسم سوگواری محرم و صفر در شرکت آبفار خراسان جنوبی

     

همزمان با ایام شهادت سرور و سالار شهیدان امام حسین (ع) مراسم عزاداری و سوگواری در شرکت آب و فاضلاب روستایی خراسان جنوبی برگزار می گردد.

در این مراسم معنوی که در نمازخانه شرکت  برگزار می گردد علاوه بر قرائت دعای زیارت عاشورا سخنرانی در خصوص مسائل اخلاقی و امر به معروف و نهی از منکر توسط روحانی مدعو نیز جهت ارشاد همکاران انجام می پذیرد.

ضمنا در پایان مراسم از همکاران با صرف صبحانه که هزینه آن توسط خود پرسنل متقبل شده اند پذیرایی می گردد.

مراسم جشن اعیاد شعبانیه در آبفار خراسان جنوبی برگزار شد

       

به مناسبت فرارسیدن ماه شعبانیه و اعیاد خجسته در این ماه مبارک، مراسمی با محوریت گرامی داشت اعیاد شعبانیه در محل شرکت آب و فاضلاب روستایی خراسان جنوبی برگزار گردید.

در متن این مراسم که با مولود خوانی و پذیرایی از کارکنان همراه بود، پیرامون موارد مختلفی نیز بحث و تبادل نظر صورت گرفت.

دبیر امور فرهمنگی و دینی شرکتهای تابعه وزارت نیرو در استان یکی از سخنرانان این مراسم بود؛ وی با اشاره به گرامی داشت اعیاد شعبانیه به مناسبت های این ماه مبارک اشاره کرد و از کرامات و موهبات این ماه عزیز را برشمرد.

حجت الاسلام و المسلمین علیرضا حسینی در ادامه این مراسم همچنین به انتخابات همزمان ریاست جمهوری و شوراها اشاره کرد و افزود: بنا به تاکیدات و منویات رهبر معظم انقلاب، بهترین انتخاب، انتخاب اصلح است.

وی در ادامه به لزوم حضور پرشور همه اقشار جامعه در انتخابات پیش رو تاکید کرد و اظهار داشت: یکی از مهمترین مباحثی که باید مورد توجه ویژه قرار گیرد عدم استفاده از امکانات و سرمایه های دولتی در جهت تبلیغ برای کاندیدای خاص می باشد.

دبیر امور فرهمنگی و دینی شرکتهای تابعه وزارت نیرو در استان تصریح کرد: فعل حضور در پای صندوق های رای فارق از هرگونه تمایلات شخصی و حزبی امری ضروری و اجتناب ناپذیر است.

 
 
 
 


 

 

 

پیوندها

 

 
 

کلیه حقوق مادی و معنوی نزد وب سایت خبری شرکت آب و فاضلاب روستایی خراسان جنوبی محفوظ میباشد
طراحی و پیاده سازی توسط مجتمع برنامه نویسی حرفه ای ایرانیان