چهارشنبه, 25 مهر 1397
 
آخرین اخبار
 

مدیر امور آبفار شهرستان قاینات در خراسان جنوبی: پیشرفت 98 درصدی پروژه جمع آوری فاضلاب روستای کرغند

                 

مدیر امور آب و فاضلاب روستایی شهرستان قائنات از پیشرفت 98 درصدی اجرای طرح جمع آوری فاضلاب روستای کرغند از بخش نیمبلوک این شهرستان خبر داد.

محمدرضا عیدی اظهار داشت: پروژه اجرای شبکه فاضلاب روستای کرغند از سال 1384 با اعتباری بالغ بر 35 میلیارد ریال آغاز شده است و اکنون مراحل پایانی خود را طی می کند.

وی به اجرای 14250 متر شبکه فاضلاب در این پروژه اشاره کرد و افزود: از آغاز اجرای این پروژه تاکنون، اعتباری بالغ بر 3 میلیارد تومان هزینه شده است.

مدیر امور آب و فاضلاب روستایی شهرستان قائنات در ادامه با اشاره به حجم عملیاتی این پروژه، یاد آور شد: شبکه فاضلاب داخلی روستا، احداث تصفیه خانه و همچنین ایستگاه پمپاژ به طور کامل اجرا شده است.

عیدی با بیان اینکه 1200 انشعاب خانگی در حال نصب می باشد، تصریح کرد: درحال حاضر این پروژه در مرحله نصب انشعابات فاضلاب خانگی می باشد و تاکنون 1000 انشعاب به شبکه وصل گردیده و حدود 200 انشعاب دیگر باقی مانده که پیمانکار در حال اجرا و نصب مابقی می باشد .

مدیر امور آب و فاضلاب روستایی شهرستان قائنات در پایان خاطرنشان کرد: بافت زمین و سنگ لاخی بودن آن، مانع تسریع در نصب انشعابات شده است؛ لذا امیدواریم پیمانکار بتواند به تعهدات خود عمل نماید و تا پایان سال این پروژه به بهره برداری برسد.

 
 
 
 


 

 

 

پیوندها

 

 
 

کلیه حقوق مادی و معنوی نزد وب سایت خبری شرکت آب و فاضلاب روستایی خراسان جنوبی محفوظ میباشد
طراحی و پیاده سازی توسط مجتمع برنامه نویسی حرفه ای ایرانیان