دوشنبه, 26 آذر 1397
 
آخرین اخبار
 

سرپرست معاونت بهره برداری شرکت آبفار خراسان جنوبی معرفی شد

طی مراسمی و با حضور مدیران امور شهرستانها و روسای ادارات ستاد استان، در قالب احکام جداگانه ای، سرپرست معاونت بهره برداری، سرپرست امور شهرستان بیرجند و سرپرست اداره پشتیبانی و خدمات عمومی شرکت آب و فاضلاب روستایی خراسان جنوبی معرفی شدند.

بر همین اساس، طی حکمی از سوی مهدی صفوی نژاد، مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب روستایی خراسان جنوبی، غلامرضا شاهی به عنوان سرپرست معاونت بهره برداری این شرکت انتخاب شد و از خدمات و تلاشهای شایسته علی محمدزاده، معاون اسبق بهره برداری شرکت تقدیر و تشکر صورت گرفت.

همچنین، در قالب حکم جداگانه ای از سوی مدیرعامل شرکت، علی محمدزاده بعنوان سرپرست امور آب و فاضلاب روستایی شهرستان بیرجند معرفی شد.

در بخش دیگری از این مراسم، روح ا... آهنی نیز به عنوان سرپرست اداره پشتیبانی و خدمات عمومی منصوب گردید.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب روستایی خراسان جنوبی در جمع معاونین، مدیران و روسای ادارات ضمن ابراز خشنودی و رضایت از عملکرد علی محمدزاده ابراز امیدواری کرد مهندس شاهی ضمن بهره گیری از تجربیات و تخصص ایشان در سمت جدید موفق و پیشرو باشد.

مهدی صفوی نژاد به تلاشها و زحمات تمامی همکاران در نیمه نخست سال جاری اشاره کرد و اظهار داشت: با توجه به خشکساليها و همچنین مشکل کم آبي در برخی روستاهاي استان، فشارها و زحمات فراوانی جهت عبور از بحران تابستان امسال بر بدنه شرکت تحمیل گردید که به مدد تلاش شبانه روزی تمامی پرسنل استان، در حال گذر از این شرایط هستیم.

وی در ادامه با اشاره به افتتاح پروژه های هفته دولت، افزود: بهره برداری از تک تک پروژه های شرکت به معنی به بار نشستن زحمات مجموعه شرکت است و این تنها بخش کوچکی از خدمات آب و فاضلاب روستایی خراسان جنوبی می باشد.

 در پایان این مراسم احکام انتصاب آقایان غلامرضا شاهی به عنوان سرپرست معاونت بهره برداری، علی محمدزاده به عنوان سرپرست امور آبفار شهرستان بیرجند و روح ا... آهنی به عنوان سرپرست اداره پشتیبانی و خدمات عمومی شرکت آب و فاضلاب روستایی خراسان جنوبی به ایشان اعطا گردید.

 
 
 
 


 

 

 

پیوندها

 

 
 

کلیه حقوق مادی و معنوی نزد وب سایت خبری شرکت آب و فاضلاب روستایی خراسان جنوبی محفوظ میباشد
طراحی و پیاده سازی توسط مجتمع برنامه نویسی حرفه ای ایرانیان