دوشنبه, 26 آذر 1397
 
آخرین اخبار
 

در ادامه برنامه های هفته دولت: بهره برداری همزمان دو مجتمع آبرسانی دهک و تیغدر شهرستان نهبندان در خراسان جنوبی

   

به مناسبت گرامیداشت هفته دولت و با حضور دکتر عابدی، معاون امور اقتصادی استانداری خراسان جنوبی، دو مجتمع آبرسانی روستایی دهک و تیغدر از توابع شهرستان نهبندان در محل آستان مبارک امامزاده سید علی این شهرستان به بهره برداری رسید.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب روستایی خراسان جنوبی با اشاره به بهره برداری از این دو پروژه افزود: با بهره برداری از این پروژه ها روستاهای مزار سید علی، چاه شماره 5 و 6 و کلاته سنجی از مجتمع تیغدر و همچنین روستای دهک به همراه 52 روستای این مجتمع با جمعیتی بالغ بر 1515 خانوار در شهرستان نهبندان از نعمت آب شرب و بهداشت بهره مند شدند.

مهدی صفوی نژاد در ادامه به تشریح مشخصات فنی مجتمع تیغدر پرداخت و تصریح کرد: عملیات اجرایی این پروژه در سال 1396 آغاز شد و شامل حفر و تجهیز یک حلقه چاه رزرو، لوله گذاری در خط انتقال به طول 20 هزار و 200 متر، لوله گذاری شبکه توزیع 1600 متر و احداث  30 باب حوضچه شیرآلات می باشد.

وی در ادامه به حجم عملیات مجتمع دهک نیز اشاره کرد و یادآور شد: عملیات اجرایی این پروژه نیز در سال 1396 آغاز شد و تجهیز یک حلقه چاه، لوله گذاری در خط انتقال به طول 950 متر، احداث یک باب اتاقک و همچنین 100 متر در طول حصارکشی، را شامل می شود.

شایان ذکر است مراسم افتتاحیه این دو پروژه با حضور دکتر عابدی، معاون امور اقتصادی استانداری خراسان جنوبی و در روستای امامزاده سید علی شهرستان نهبندان و در محل خانه فرزند یکی از شهدای چنگ تحمیلی انجام گرفت.

معاون امور اقتصادی استانداری خراسان جنوبی نیز در این مراسم ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای دولت، از خدمات شرکت آب و فاضلاب روستایی استان و شهرستان نهبندان تقدیر نمود.

 

 
 
 
 


 

 

 

پیوندها

 

 
 

کلیه حقوق مادی و معنوی نزد وب سایت خبری شرکت آب و فاضلاب روستایی خراسان جنوبی محفوظ میباشد
طراحی و پیاده سازی توسط مجتمع برنامه نویسی حرفه ای ایرانیان