دوشنبه, 26 آذر 1397
 
آخرین اخبار
 

با حضور معاون سیاسی و امنیتی استانداری خراسان جنوبی صورت گرفت: بهره برداری از مجتمع آبرسانی روستایی کلاته ملا (فاز 2) شهرستان درمیان

به مناسبت گرامیداشت هفته دولت و با حضور دکتر اسماعیلی، معاون سیاسی و امنیتی استانداری خراسان جنوبی، فاز دوم مجتمع آبرسانی روستایی کلاته ملا از توابع شهرستان درمیان به بهره برداری رسید.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب روستایی خراسان جنوبی با اشاره به بهره برداری از این پروژه افزود: با بهره برداری از این پروژه روستاهای تخته جان، خونیکسار و سراب با جمعیت بالغ بر 606 خانوار در شهرستان درمیان از نعمت آب شرب و بهداشت بهره مند شدند.

مهدی صفوی نژاد در ادامه به تشریح مشخصات فنی این پروژه پرداخت و تصریح کرد: عملیات اجرایی این پروژه در سال 1393 آغاز شد که شامل حفر و تجهیز یک حلقه چاه، لوله گذاری در خط انتقال به طول 31 هزار متر، احداث سه باب مخزن ذخیره به حجم مجموع 1800 مترمکعب، احداث 4 مورد پست برق و دو باب ایستگاه پمپاژ بوده است.

وی در ادامه به حذف بیش از 120 سرویس آبرسانی سیار با بهره برداری از این پروژه اشاره کرد و اظهار داشت: سابق بر این، روستاهای بهره مند از این پروژه به طور تقریبی ماهیانه 120 سرویس آب، به حجم حدودی 1200 مترمکعب، توسط ناوگان آبرسانی سیار دریافت می کردند که اکنون این میزان حذف شده است.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب روستایی خراسان جنوبی تاکید کرد: در این منطقه که این پروژه انجام گرفته است و ادامه نیز دارد، به لحاظ جمعیتی دارای تراکم بالایی است و تکمیل این مجتمع می تواند مشکلات جمعیت قابل توجهی را برطرف سازد.

دکتر اسماعیلی، معاون سیاسی و امنیتی استانداری خراسان جنوبی نیز ضمن تشکر از تلاشگران مجموعه شرکت آب و فاضلاب روستایی بیان کرد: مسائل مربوط به آب چه از بعد نیاز به حیات و همچنین از لحاظ امنیتی در اولویت کاری استان قرار دارد.

 
 
 
 


 

 

 

پیوندها

 

 
 

کلیه حقوق مادی و معنوی نزد وب سایت خبری شرکت آب و فاضلاب روستایی خراسان جنوبی محفوظ میباشد
طراحی و پیاده سازی توسط مجتمع برنامه نویسی حرفه ای ایرانیان