دوشنبه, 26 آذر 1397
 
آخرین اخبار
 

مدیرعامل شرکت آبفار خراسان جنوبی؛ 388 میلیارد ریال اعتبار در سال 96 به پروژه های عمرانی اختصاص یافت

      

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب روستایی خراسان جنوبی از اختصاص 387 میلیارد و 957 میلیون ریل اعتبار جهت اجرای پروژه های عمرانی این شرکت در سال 1396 خبر داد.

مهدی صفوی نژاد با اشاره به اینکه مهلت هزینه این اعتبارات تا پایان تیرماه سال 97 می باشد، اظهار داشت: اعتبارات تخصیصی یاد شده بصورت نقدی و یا در قالب اسناد خزانه اسلامی می باشد.

وی بر این اساس به عملکرد شرکت تا پایان اسفند ماه 96 اشاره کرد و افزود: 60 کیلومتر لوله گذاری خط انتقال و 16 کیلومتر نیز شبکه های توزیع اجرا شده است.

صفوی نژاد ادامه داد: احداث 10 باب مخزن ذخیره به حجم مجموع هزار و 180 مترمکعب، از دیگر اقدامات این شرکت در سال گذشته بوده است.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب روستایی خراسان جنوبی با بیان اینکه در سال گذشته نسبت به اخذ مجوز و حفر سه حلقه چاه عمیق اقدام شده است؛ تصریح کرد: احداث 900 مترمربع محوطه، هزار و 130 متر شبکه برق فشار متوسط، 360 متر فنس کشی، سه واحد ایستگاه پمپاژ و 60 مترمربع ساختمان موتورخانه نیز احداث گردیده است.

صفوی نژاد همچنین بیان داشت: بیش از 63 میلیارد ریال از اعتبارات یاد شده مربوط به خرید تجهیزات و ماشین آلات می باشد و همچنین بیش از 10 میلیارد ریال نیز جهت پرداخت دیون هزینه شده است.

 
 
 
 


 

 

 

پیوندها

 

 
 

کلیه حقوق مادی و معنوی نزد وب سایت خبری شرکت آب و فاضلاب روستایی خراسان جنوبی محفوظ میباشد
طراحی و پیاده سازی توسط مجتمع برنامه نویسی حرفه ای ایرانیان