دوشنبه, 26 آذر 1397
 
آخرین اخبار
 

با حضور معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری خراسان جنوبی؛ مجتمع آبرسانی آویج در شهرستان قاینات خراسان جنوبی افتتاح شد

با حضور معاون سیاسی و امنیتی استانداری خراسان جنوبی و تنی چند از مدیران و مسئولین استانی و شهرستانی، مجتمع آبرسانی آویج در شهرستان قاینات افتتاح شد.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب روستایی خراسان جنوبی ضمن گرامیداشت دهه مبارک فجر اظهار داشت: در شرایط کم آب کنونی و خشکسالیهای پی در پی، مدیریت تقاضا یکی از راهکارهای مقابله با بحران است.

مهدی صفوی نژاد ضمن تشکر از حضور دکتر اسماعیلی، معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار، در مراسم افتتاح این مجتمع آبرسانی ادامه داد: با وجود قناعت و رعایت مصرف آب توسط اهالی محترم روستاهای استان، آشنایی بیش از پیش همگان با روشهای صحیح مدیریت مصرف امری اجتناب ناپذیر است.

وی در ادامه به تشریح مجتمع آویج پرداخت و افزود: بالغ بر 33 میلیارد ریال اعتبار جهت آبرسانی به روستاهای آفریز، قومنجان، تیغدر و اسماعیل آباد هزینه شده است.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب روستایی خراسان جنوبی تصریح کرد: هزار و 384 خانوار در قالب هزار و 529 مشترک با جمعیت 4 هزار و 951 نفر از مزایای افتتاح این طرح بهره مند میگردند.

صفوی نژاد به مشخصات فنی این پروژه اشاره کرد و یادآور شد: لوله گذاری 21.7 کیلومتر در مسیر خط انتقال و شبکه توزیع، احداث مخزن 1000مترمکعب، احداث اتاقک تابلو برق یک باب، احداث حصارکشی 380 مترطول، محوطه سازی 2400مترمربع اقدامات صورت گرفته در روستاهای آفریز و اسماعیل آباد است.

وی ادامه داد: 11.3 کیلومتر لوله گذاری در مسیر خط انتقال و شبکه توزیع، احداث مخزن 500 مترمکعب، احداث 180 متر حصارکشی و محوطه سازی 1100مترمربع از جمله عملیات اجرایی روستاهای قومنجان و تیغدر می باشد.

 
 
 
 


 

 

 

پیوندها

 

 
 

کلیه حقوق مادی و معنوی نزد وب سایت خبری شرکت آب و فاضلاب روستایی خراسان جنوبی محفوظ میباشد
طراحی و پیاده سازی توسط مجتمع برنامه نویسی حرفه ای ایرانیان