چهارشنبه, 23 آبان 1397
 
آخرین اخبار
 

نشت یابی وسیع در شبکه توزیع روستایی در شهرستان بشرویه خراسان جنوبی

رئیس اداره آب بدون درآمد و مدیریت مصرف شرکت آب و فاضلاب روستایی خراسان جنوبی، از نشت یابی بزرگ در روستای کرند شهرستان بشرویه خبر داد.  

محسن عزیزی ضمن اعلام این خبر افزود: با انجام عملیات نشت یابی در روستای کرند شهرستان بشرویه نشتی قابل توجه با دبی 2.5 لیتر بر ثانیه کشف و رفع گردید.

وی به نشت یابی شبکه توزیع در محلهای مشکوک توسط دستگاه نشت یاب زئوفن اشاره کرد و عنوان نمود: با همکاری تیم اعزامی جهت انجام عملیات نشت یابی، طی بازدیدهای به عمل آمده از شبکه توزیع، حوضچه های شیرآلات و انجام تستهای دبی سنجی، وجود نشتی قابل توجه در شبکه توزیع روستای کرند محرز گردید که بلافاصله اقدامات لازم جهتانجام عملیات حفاری و رفع ترکیدگی در محل صورت پذیرفت.

عزیزی همچنین با اشاره به تست نشتی تمامی انشعابات مشترکین روستای کرند اظهار داشت: با همکاری تیم عملیاتی نشت یابی اعزامی به شهرستان بشرویه و همکاری آبدار و اهالی روستا، تمامی انشعابات خانگی مورد تست قرار گرفت و چندین مورد نشتی تاسیسات داخلی منازل مشترک شناسایی و در دستور رفع قرار گرفت.

رئیس اداره آب بدون درآمد و مدیریت مصرف شرکت آب و فاضلاب روستایی خراسان جنوبی خاطرنشان کرد:شناسایی انشعابات صنعتی و تجاری پرمصرف، دارای کنتورهای معیوب و خراب و همچنین غیرمجاز از دیگر اقدامات اکیپ عملیاتی در روستای کرند شهرستان بشرویه بود.

وی همچنین با اشاره به مشخصات روستای کرند از مجتمع آبرسانی کرند شهرستان بشرویه، تصریح کرد: روستای کرند دارای جمعیتی بالغ بر 156 خانوار و 549 نفر است که در مجموع شامل 295 انشعاب آب می باشند.

محسن عزیزی افزود: طول شبکه توزیع روستای کرند 7 هزار و 500 متر و با مخزن ذخیره به حجم 100 مترمکعب می باشد.

 
 
 
 


 

 

 

پیوندها

 

 
 

کلیه حقوق مادی و معنوی نزد وب سایت خبری شرکت آب و فاضلاب روستایی خراسان جنوبی محفوظ میباشد
طراحی و پیاده سازی توسط مجتمع برنامه نویسی حرفه ای ایرانیان