دوشنبه, 26 آذر 1397
 
آخرین اخبار
 

فرماندار شهرستان خوسف در دیدار با مدیر عامل شرکت آبفار خراسان جنوبی: خدمات آب رسانی روستایی در شهرستان شایان تقدیر است.

    

دیدار در محل دفتر مدیرعامل با حضور فرماندار شهرستان خوسف و مدیر امور آبفار این شهرستان و با محوریت بررسی پروژه های اجرایی، تعمیرات و نگهداری آنها، اصلاح، بازسازی و همچنین وضعیت تانکرهای سیار برگزار گردید.

در ابتدای این جلسه مدیرعامل محترم ضمن تسلیت ایام و خیرمقدم به مسؤولین شهرستان خوسف، سخنانی در رابطه با پروژه های در دست اقدام بیان کرد. در ادامه مدیر امور آبفار خوسف گزارشی از مشکلات آب شرب و پروژه های آبرسانی شهرستان بیان نمود و ابراز امیدواری کرد با تسریع در عملیات آبرسانی و بهره برداری از آن و تخصیص اعتبارات بیشتر بتوان بخش زیادی از مشکلات آبرسانی شهرستان را رفع نمود.

سپس فرماندار شهرستان خوسف ضمن قدردانی از خدمات شركت آب و فاضلاب روستايي استان در جهت رفع مشکلات آبرسانی به روستاها، اظهار داشتند: پروژه های موجود عبارتند از مجتمع آبرسانی حامی و دهن رود که احداث این پروژه تکمیل شده و در سال 95 مورد بهره برداری قرار گرفته است و پروژه روستاهای طوطی و شل آباد که در سال 1395 از طریق برگزاری مناقصه شروع به کار کرده است و اکنون در دست اقدام می باشد و تا دهه فجر سال جاری در صورت نبود مشکل به بهره برداری خواهد رسید. همچنین پروژه اصلاح و بازسازی شبکه ها از سرفصل تملک و دارایی که 850 میلیون تومان اعتبار وجود دارد.

وی گفت: پروژه آبرسانی معدن قلعه زری، بصیران، چهکندک و علی آباد، سرچاه شور سیدان در حال تبادل و تهیه موافقت نامه برای مناقصه می باشد که به زودی کار شروع خواهد شد.

 
 
 
 


 

 

 

پیوندها

 

 
 

کلیه حقوق مادی و معنوی نزد وب سایت خبری شرکت آب و فاضلاب روستایی خراسان جنوبی محفوظ میباشد
طراحی و پیاده سازی توسط مجتمع برنامه نویسی حرفه ای ایرانیان