دوشنبه, 26 آذر 1397
 
آخرین اخبار
 

مدیر امور آبفار شهرستان فردوس در خراسان جنوبی: آغاز عملیات اجرایی فاز 2 پروژه آبرسانی مجتمع باغستان فردوس

نوید عبداللهی با اشاره به این که طرح آبرسانی به برخی روستاهای فردوس جهت تأمین آب شرب اهالی روستاهای این شهرستان اجرا میشود، اظهار داشت: مطالعات اولیه پروژه آبرسانی مجتمع باغستان فردوس از سال 86 آغاز شد و تا پایان سال 97 به بهره برداری خواهد رسید و با راه اندازی این فاز سه روستا آبرسانی خواهند شد.

وی تصریح کرد: این پروژه به دلیل کمبود اعتبار مدتی متوقف شده بود که بار دیگر بهره برداری و عملیات آن از هفته گذشته آغاز گردید.

مدیر امور آب و فاضلاب روستایی شهرستان فردوس گفت: این پروژه با توجه به ردیف اعتباری صندوق توسعه ملی و ردیف ملی به مقدار 9 هزار و 64 میلیون ریال آغاز به کار کرده است.

عبداللهی با بیان این که با اجراي اين پروژهحدود 4 هزار نفراز آب شرب سالم، بهداشتي و پايدار برخوردار خواهند شد، تصریح کرد: طبق برنامه ریزی های به عمل آمده امور در تلاش است با به کارگیری یک پیمانکار با توان اجرایی بالا حداکثر استفاده را از زمان ببرد و تا پایان سال 97 به بهره برداری برسد.

مدیر امور آب و فاضلاب روستایی شهرستان فردوس بیان کرد: در راستای اجرای این پروژه عملیات آن شامل تکمیل شبکه توزیع، اجرای سکوهای برداشت آب شیرین و راه اندازی آب شیرین کن ها کار خواهد شد.

 
 
 
 


 

 

 

پیوندها

 

 
 

کلیه حقوق مادی و معنوی نزد وب سایت خبری شرکت آب و فاضلاب روستایی خراسان جنوبی محفوظ میباشد
طراحی و پیاده سازی توسط مجتمع برنامه نویسی حرفه ای ایرانیان