یکشنبه, 01 مهر 1397
 
آخرین اخبار
 

مدیر عامل آبفار خراسان جنوبی : آبرسانی به روستای باغ سنگی شهرستان سربیشه با اعتباری بالغ بر 6 میلیارد و 500 میلیون ریال

پروژه آبرسانی به روستای باغ سنگی شهرستان سربیشه با حضور جمعی از مسئولان آبفار خراسان جنوبی و فرماندار سربیشه افتتاح شد.

آبفار خراسان جنوبی در ششمین روز از هفته دولت افتتاح پروژه آبرسانی روستای باغ سنگی شهرستان سربیشه با اعتبار 6 میلیارد و 500 میلیون ریال بود.

مدیرعامل آب و فاضلاب روستایی خراسان جنوبی در افتتاح این پروژه گفت: پروژه آبرسانی روستای باغ سنگی از سال 94 آغاز شد که از محل اعتبارات استانی احداث شد.

علی اکبر بسکابادی، تعداد خانوار بهره مند از این پروژه را 35 خانوار برشمرد و افزود: ساخت مخزن 60 مترمکعبی و احداث سه عدد فشارشکن 10 مترمکعبی از مشخصات این پروژه است.

وی احداث 32 عدد حوضچه و حصارکشی به طول 167 متر و احداث جاده دسترسی به طول 300 متر را از دیگر مشخصات پروژه آبرسانی روستای باغ سنگی سربیشه دانست و گفت: 10 هزار و 500 متر اجرای خط انتقال و یک هزار و 700 متر اجرای شبکه توزیع برای این پروژه داشته ایم.

مدیرعامل آب و فاضلاب روستایی خراسان جنوبی گفت: در هفته دولت امسال دو پروژه دیگر در حوزه آب روستایی در سربیشه در روستاهای ماخونیک و استانست افتتاح می شود.

بسکابادی افزود: اعتبار هزینه شده برای این طرح ها نیز یک هزار و 700 میلیون ریال بوده که از محل اعتبارات داخلی و مشارکت غیر دولتی تامین شده است.

وی به خشکسالی های دو دهه ای خراسان جنوبی اشاره کرد و خواستار توجه جدی دولت به مقوله تامین آب روستائیان شد.

محمد جواد فلاحی فرماندار سربیشه نیز در این مراسم از توجه دولت یازدهم در روستاهای تقدیر و بر استمرار خدمات بیشتر به روستائیان تاکید کرد.

 
 
 
 


 

 

 

پیوندها

 

 
 

کلیه حقوق مادی و معنوی نزد وب سایت خبری شرکت آب و فاضلاب روستایی خراسان جنوبی محفوظ میباشد
طراحی و پیاده سازی توسط مجتمع برنامه نویسی حرفه ای ایرانیان