یکشنبه, 01 مهر 1397
 
آخرین اخبار
 

مدیرعامل آبفار خراسان جنوبی: آبرسانی به روستای چاهداشی شهرستان نهبندان با اعتباری بالغ بر 22 میلیارد و 319 میلیون ریال

   

به مناسبت هفته دولت پروژه آبرسانی روستای چاهداشی با اعتباری بالغ بر 22 میلیارد و 319 میلیون ریال به بهره برداری رسید در ادامه پروژه های افتتاحی آبفار خراسان جنوبی در هفته دولت در مراسمی یک پروژه شاخص در روستای چاهداشی نهبندان با حضور سرپرست معاونت عمرانی استانداری و جمعی از مسئولان استانی و شهرستانی افتتاح شد.

بسکابادی در مراسم افتتاح پروژه آبرسانی چاهداشی گفت: در این پروژه 22 میلیارد و 319 میلیون ریال اعتبار از محل اعتبارات استانی و صندوق توسعه ملی هزینه شده و 729 خانوار بهره مند می شوند.

علی اکبر بسکابادی افزود: برای این پروژه 3 هزار متر  خط انتقال و 11 هزار متر مربع شبکه توزیع انجام شده است و این آب نیاز به تصفیه مجدد ندارد.

وی احداث منبع، اجرای حصار کشی 340 متر، احداث یک باب اتاقک به متراژ 35 متر مربع، حوضچه شیرآلات 13 مورد و اجرای خط برق را از دیگر مشخصات این پروژه خواند که سال 93 آغاز شده بود.

اصغر نظافت فرماندار نهبندان نیز گفت: دولت تدبیر و امید در 4 سال گذشته در نهبندان کارها و برنامه های زیادی انجام داده است و در آغاز راه دولت دوازدهم هستیم.

وی با بیان اینکه خدمات خوبی به منطقه محروم و و مرزی شهرستان نهبندان ارائه شده و این راه را در دولت دوازدهم ادامه خواهیم داد، تاکید کرد: در حوزه آب با توجه به خشکسالی های چندین ساله مشکلات اساسی وجود دارد.

فرماندار نهبندان خواستار اصلاح الگوهای مصرف و بهینه مصرف کردن از سوی عموم مردم شد.

 
 
 
 


 

 

 

پیوندها

 

 
 

کلیه حقوق مادی و معنوی نزد وب سایت خبری شرکت آب و فاضلاب روستایی خراسان جنوبی محفوظ میباشد
طراحی و پیاده سازی توسط مجتمع برنامه نویسی حرفه ای ایرانیان