دوشنبه, 26 آذر 1397
 
آخرین اخبار
 

سرپرست اداره نگهداری و بهره برداری از تاسیسات شرکت آبفار خراسان جنوبی معرفی شد

با حضور مدیرعامل، معاونین و جمعی از روسای ادارات ستاد استان، سرپرست اداره نگهداری و بهره برداری از تاسیسات شرکت آب و فاضلاب روستایی خراسان جنوبی معرفی گردید.

بر همین اساس، طی حکمی از سوی مهدی صفوی نژاد، مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب روستایی خراسان جنوبی، نوید عبداللهی به عنوان سرپرست اداره نگهداری و بهره برداری از تاسیسات شرکت آب و فاضلاب روستایی خراسان جنوبی منصوب گردید.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب روستایی خراسان جنوبی در جمع معاونین، مدیران و روسای ادارات ضمن ابراز خشنودی و رضایت از عملکرد کارکنان، ابراز امیدواری کرد مهندس عبداللهی ضمن بهره گیری از تجربیات و تخصص سایر همکاران در سمت جدید موفق و پیشرو باشد.

مهدی صفوی نژاد به تلاشها و زحمات تمامی همکاران در نیمه نخست سال جاری اشاره کرد و اظهار داشت: با توجه به خشکساليها و همچنین مشکل کم آبي در برخی روستاهاي استان، فشارها و زحمات فراوانی جهت عبور از بحران تابستان امسال بر بدنه شرکت تحمیل گردید که به مدد تلاش شبانه روزی تمامی پرسنل استان، در حال گذر از این شرایط هستیم.

وی در ادامه با اشاره به افتتاح پروژه های هفته دولت، افزود: بهره برداری از تک تک پروژه های شرکت به معنی به بار نشستن زحمات مجموعه شرکت است و این تنها بخش کوچکی از خدمات آب و فاضلاب روستایی خراسان جنوبی می باشد.

در پایان این مراسم حکم انتصاب نوید عبداللهی به عنوان سرپرست اداره نگهداری و بهره برداری از تاسیسات شرکت آب و فاضلاب روستایی خراسان جنوبی به وی اعطا گردید.

 
 
 
 


 

 

 

پیوندها

 

 
 

کلیه حقوق مادی و معنوی نزد وب سایت خبری شرکت آب و فاضلاب روستایی خراسان جنوبی محفوظ میباشد
طراحی و پیاده سازی توسط مجتمع برنامه نویسی حرفه ای ایرانیان