دوشنبه, 26 آذر 1397
 
آخرین اخبار
 

در محل فرمانداری شهرستان فردوس صورت گرفت؛ آئین تودیع و معارفه سرپرست امور آبفار شهرستان فردوس در خراسان جنوبی

با حضور مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب روستایی خراسان جنوبی و جمعی از مدیران استانی و شهرستانی، آیین تودیع و معارفه سرپرست امور آبفار شهرستان فردوس در محل فرمانداری این شهرستان برگزار گردید.

فرماندار فردوس در این مراسم ضمن تقدیر از ارائه خدمات با اخلاص و اخلاق توسط مدیر اسبق امور آبفار شهرستان اظهار داشت: مدیری موفق است که زیرمجموعه موفق و پرتلاش داشته باشد.

مهدی ابراهیمی تصریح کرد: شرکت آب و فاضلاب روستایی از جمله دستگاه‌های خدمات‌رسان بوده که باید در طول شبانه‌روز آماده ارائه خدمت به مردم باشد.

وی یادآور شد: با توجه به خشکسالیهای دو دهه اخیر، بارها شاهد مهاجرت‌های روستائیان بوده‌ایم که عمده دلیل آن نبود امکانات زیربنایی از جمله آب بوده، و چه بسیار روستاهای پرجمعیتی که با توجه به وجود امکانات سبب بازگشت اهالی به روستاها شده است.

مهدی ابراهیمی در این جلسه ضمن اشاره به خشکسالی های چندین سال اخیر در این شهرستان تصریح کرد: می بایست دستگاه های ذیربط برنامه هایی را در ارتباط با آموزش و فرهنگ سازی مصرف بهینه آب در سطح شهرستان تدوین و اجرا کنند.

مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب روستایی خراسان جنوبی ضمن ابراز خشنودی و رضایت از عملکرد نوید عبدالهی، مدیر اسبق امور آب و فاضلاب روستایی این شهرستان، افزود: امیدوارم ایشان در سمت جدید خود موفق و منصور باشد.

مهدی صفوی نژاد همچنین در خصوص شبکه های آبرسانی گفت: با توجه به خشکسالي‌هاي حاکم بر منطقه، این شرکت به مطالعه و اجراي شبکه هاي بزرگ آبرساني با استفاده از منابع آبي مطمئن اقدام کرده است.

وی مهم ترين مشکل در آبرساني را تأمين منابع مالي دانست و افزود: با اجراي اين شبکه ها اميد است در شرايط بحران و خشکسالي مشکل کم آبي در روستاهاي استان کمتر مشاهده شود.

در پایان این مراسم حکم انتصاب آقای محمدحسین تسامحی به عنوان سرپرست امور آب و فاضلاب روستایی شهرستان فردوس به وی اعطا و همچنین با اهداء لوح تقدیر از زحمات مدیر اسبق امور آبفار این شهرستان قدردانی شد.

 
 
 
 


 

 

 

پیوندها

 

 
 

کلیه حقوق مادی و معنوی نزد وب سایت خبری شرکت آب و فاضلاب روستایی خراسان جنوبی محفوظ میباشد
طراحی و پیاده سازی توسط مجتمع برنامه نویسی حرفه ای ایرانیان