دوشنبه, 26 آذر 1397
 
آخرین اخبار
 

طی مراسمی مدیر امور آبفار شهرستان سرایان در خراسان جنوبی معرفی شد

طی مراسمی مهدی نسیمی، به عنوان مدیر جدید امور آب و فاضلاب روستایی شهرستان سرایان معرفی و از خدمات و تلاشهای جواد ذبیحی مدیر سابق این امور قدردانی شد.

با حضور مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب روستایی استان، فرماندار شهرستان سرایان و جمعی از مسؤولان استانی و شهرستانی، مراسم تکریم و معارفه مدیر امور آب و فاضلاب روستایی سرایان برگزار شد.

مهدی صفوی نژاد، مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب روستایی خراسان جنوبی در این مراسم ضمن قدردانی از جواد ذبیحی، مدیر سابق امور آبفار سرایان اظهار داشت: ایشان از نیروهای بومی این منطقه بوده و برای خدمت‌رسانی به مردم این منطقه نهایت تلاش خود را کرده‌اند.

صفوی نژاد تصریح کرد: به طور قطع خشکسالی‌های چندین ساله در استان مشکلات فراوانی را در پی داشته، اما تلاش همکاران سبب شده تا حتی‌المقدور جلوی هر گونه تنش گرفته و رضایت عمومی اهالی روستاهای شهرستان جلب شود.

فرماندار سرایان نیز در ادامه این مراسم ضمن تقدیر از ارائه خدمات با اخلاص و اخلاق توسط مدیر اسبق امور آبفار شهرستان اظهار داشت: مدیری موفق است که زیرمجموعه موفق و پرتلاش داشته باشد.

محمد کریمی تصریح کرد: شرکت آب و فاضلاب روستایی از جمله دستگاه‌های خدمات‌رسان بوده که باید در طول شبانه‌روز آماده ارائه خدمت به مردم باشد.

وی یادآور شد: با توجه به خشکسالیهای دو دهه اخیر، بارها شاهد مهاجرت‌های روستائیان بوده‌ایم که عمده دلیل آن نبود امکانات زیربنایی از جمله آب بوده، و چه بسیار روستاهای پرجمعیتی که با توجه به وجود امکانات سبب بازگشت اهالی به روستاها شده است.

گفتنی است در پایان این مراسم از زحمات جواد ذبیحی مدیر سابق امور آبفار سرایان قدردانی و مهدی نسیمی به عنوان سرپرست امور آبفار این شهرستان معرفی شد.

 
 
 
 


 

 

 

پیوندها

 

 
 

کلیه حقوق مادی و معنوی نزد وب سایت خبری شرکت آب و فاضلاب روستایی خراسان جنوبی محفوظ میباشد
طراحی و پیاده سازی توسط مجتمع برنامه نویسی حرفه ای ایرانیان