چهارشنبه, 25 مهر 1397
 
آخرین اخبار
 

توسط آبفار خراسان جنوبی صورت گرفت: کسب عنوان سوم مدیریت مصرف و کاهش هدر رفت آب

شرکت آب و فاضلاب روستایی خراسان جنوبی در اولین همایش ملی مدیریت مصرف و هدر رفت آب موفق به کسب عنوان سوم در جمع شرکتهای آبفار سراسر کشور گردید.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب روستایی خراسان جنوبی با اشاره به برگزاری این همایش در محل دانشگاه شهید بهشتی پردیس فنی و مهندسی شهید عباسپور اظهار داشت: این همایش، اولین دوره برگزاری اینگونه برنامه در راستای نهادینه ساختن فرهنگ مدیریت هدر رفت و مصرف آب می باشد.

مهدی صفوی نژاد افزود: صیانت و حفاظت از منابع ارزشمند آبی، که در شرایط بحرانی قرار دارند، در گرو مهمترین و الویت دار ترین وظایف و اهداف شرکتهای آب و فاضلاب قرار دارند.

وی ضمن اشاره به محدودیت ذخایر آبی کشور ادامه داد: مدیریت داشته ها و توجه به مصرف بهینه در کشور بسیار ارزشمند است و باید تمامی فعالیتهای مرتبط در این راستا تبین و مورد توجه قرار گیرد.

صفوی نژاد کسب این عنوان را آغاز فصل جدیدی در مدیریت ذخایر آبی استان دانست و اظهار داشت: استان خراسان جنوبی در جمع کم آب ترین مناطق کشور می باشد و کنترل و کاهش هدر رفت را بیش از پیش ضرروری می نمایاند.

وی از خدمات مهندس عزیزی به عنوان رئیس اداره آب بدون درآمد و همچنین تیم کارشناسی وی به خاطر کسب این عنوان تشکر کرد و ابراز امیدواری نمود با تلاش تمامی همکاران، اتلاف آب در شبکه های روستاهای استان به حداقل برسد.

 
 
 
 


 

 

 

پیوندها

 

 
 

کلیه حقوق مادی و معنوی نزد وب سایت خبری شرکت آب و فاضلاب روستایی خراسان جنوبی محفوظ میباشد
طراحی و پیاده سازی توسط مجتمع برنامه نویسی حرفه ای ایرانیان