چهارشنبه, 25 مهر 1397
 
آخرین اخبار
 

با حضور فرماندار شهرستان بیرجند در شرکت آبفار خراسان جنوبی صورت گرفت؛ انتصاب و معارفه مدیر امور آبفار شهرستان بیرجند (2)

با حضور فرماندار شهرستان بیرجند و تنی چند از مسئولین شهرستان بیرجند در محل شرکت آب و فاضلاب روستایی خراسان جنوبی، ماشاءا... زراعتکار بعنوان مدیر امورآبفار شهرستان بیرجند معارفه شد.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب روستایی خراسان جنوبی در آیین معارفه مدیر امور شهرستان بیرجند اظهار داشت: سوابق درخشان مدیریتی و اجرایی مهندس زراعتکار، وی را بعنوان یکی از بهترین و کارآمدترین نیروهای شرکت معرفی می نماید و این انتصاب، خود میتواند اهمیت و لزوم ارائه خدمات بیشتر و بهتر را به روستاهای شهرستان بیرجند نشان دهد.

مهدی صفوی نژاد با اشاره به محرومیت بخش قابل توجهی از روستاهای شهرستان بیرجند از خدمات آبرسانی پایدار افزود: این شهرستان با وجود مرکزیت استان خراسان جنوبی، از خدمات آبرسانی روستایی محروم هستند و لازم است دید محرومیت شناسی و محرومیت زدایی به کل نقاط استان معطوف گرد.

وی در ادامه ضمن تاکید بر تعامل و همکاری با فرمانداری شهرستان بیرجند تصریح کرد: یکی از ضروریات موفقیت در فرآیند خدمت رسانی، همسو و همراه بودن با فرماندارشهرستان و همچنین نماینده مردم شهرستان در مجلس شورای اسلامی است.

صفوی نژاد در بخش دیگری از سخنان خود به اهمیت توجه به امورهای شهرستانی اشاره کرد و یادآور شد: شهرستانها بعنوان خط مقدم خدمت رسانی به مردم می باشند و همین امر سبب گردیده به لحاظ تامین نیروی انسانی موثر و متخصص مورد توجه ویژه قرار گیرند.

فرماندار شهرستان بیرجند نیز ضمن تبریک به مهندس زراعتکار به لحاظ انتخاب شایسته ایشان، اظهار داشت: وظیفه همه ما بعنوان نمایندگان دولت در سطح شهرستان، رسیدگی و توجه به خواسته ها و نیازهای مردم است.

ناصری ضمن اشاره به اهمیت شفافیت در ارائه خدمت به مردم تاکید کرد: اولین و مهم ترین اولویت جهت نحوه توزیع اعتبارات، بحث تامین و انتقال آب سالم و پایدار به مناطق مورد نیاز میباشد.

در انتها حکم سازمانی مهندس زراعتکار از سوی مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب روستایی خراسان جنوبیف توسط فرماندار شهرستان بیرجند به وی اعطا گردید.

 
 
 
 


 

 

 

پیوندها

 

 
 

کلیه حقوق مادی و معنوی نزد وب سایت خبری شرکت آب و فاضلاب روستایی خراسان جنوبی محفوظ میباشد
طراحی و پیاده سازی توسط مجتمع برنامه نویسی حرفه ای ایرانیان