چهارشنبه, 23 آبان 1397
 
آخرین اخبار
 

مدیرعامل شرکت آبفار خراسان جنوبی: برای توسعه آبرسانی به روستاهای استان تمام تلاش خودم را انجام می دهم

     

در آیین تکریم و معارفه مدیران قدیم و جدید آب و فاضلاب روستایی، مهدی صفوی نژاد اظهار داشت: از زحمات مهندس بسکابادی تقدیر و تشکر می کنم و علیرغم همه زحمات ایشان بر این باورم با آنچه لایق مردم زحمتکش استان است، فاصله داریم و من تمام توان خودم را برای آبرسانی بدون نقص به روستاهای استان خواهم گذاشت.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب روستایی خراسان جنوبی با بیان اینکه برنامه ای در بحث اقتصاد آب به وزیر ارائه شده، گفت: اقتصاد آب پیش زمینه ای به نام مدیریت تقاضا دارد که وظیفه جلوگیری از تلفات آب، بهسازی شبکه های توزیع آب، استفاده از فناوری های جدید توزیع آب را دارد که امیدوارم با استفاده از پتانسیل شرکت ابفار استان این برنامه را عملی کنیم.

وی تصریح کرد: اقتصاد آب صرفا بحث قیمت آن نیست، بلکه به منزله چگونگی تولید، توزیع و مصرف آب می باشد و ما تلاش می کنیم که روی این سه گزینه تمرکز کنیم.

صفوی نژاد تصریح کرد: 39 مجتمع در دست ساخت در استان وجود دارد که امیدواریم با استفاده از اعتبارات بتوانیم آن ها را به سرانجام برسانیم.

وی خاطرنشان کرد: از همه همکاران وزارت نیرو، همکاران مجموعه استان، از مجموعه استانداری، فرمانداری و بخشداری تمام استان تشکر ویژه دارم و امیدوارم که لایق این سمت باشم.

 
 
 
 


 

 

 

پیوندها

 

 
 

کلیه حقوق مادی و معنوی نزد وب سایت خبری شرکت آب و فاضلاب روستایی خراسان جنوبی محفوظ میباشد
طراحی و پیاده سازی توسط مجتمع برنامه نویسی حرفه ای ایرانیان