چهارشنبه, 23 آبان 1397
 
آخرین اخبار
 

سرپرست امور عمرانی استانداری خراسان جنوبی: نقاط محروم و مرزی خراسان جنوبی توجه ویژه ای می طلبد

در آیین تکریم و معارفه مدیران قدیم و جدید شرکت ابفار استان، محمد فرهادی اظهار داشت: برای تامین آب شرب روستاهای استان امروز اقدامات بسیار بزرگی انجام شده و خدمات عزیزان آب و فاضلاب روستایی استان شامل دورترین نقاط روستایی و عشایری استان قرار گرفته و خدا این توفیق را به آنها داده تا سقای محرومترین افراد جامعه که پاکترین مومن ترین انسانها هستند، باشند.

سرپرست امور عمرانی استانداری خراسان جنوبی گفت: یکی از نقاط قوت شرکت آب و فاضلاب روستایی استان خراسان جنوبی تعامل و همکاری تنگاتنگ این شرکت با سایر دستگاه های اجرایی استان بوده است که بابت این موضوع تشکر ویژه از این مجموعه را دارم.

وی بیان داشت: به لحاظ وضعیت خاص استان که خشکسالی های پی در پی آن را فرا گرفته، مجموعه شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور  و مدیران وزارت نیرو با توجه به اهمیت نگاه داشت جمعیت در نقاط مرزی و محروم باید نگاه ویژه ای به این منطقه داشته باشند.

فرهادی خاطر نشان کرد: برای مهندس بسکابادی آرزوی موفقیت دارم و همچنین برای اقای مهندس صفوی نژاد که از مدیران برجسته و کاربلد شرکت آب و فاضلاب روستایی استان هستند، و امیدوارم با توجه به درایت و پشتکاری که دارند منشا خیر و خدمات برای مردم مومن و ولایت مدار استان باشند.

 
 
 
 


 

 

 

پیوندها

 

 
 

کلیه حقوق مادی و معنوی نزد وب سایت خبری شرکت آب و فاضلاب روستایی خراسان جنوبی محفوظ میباشد
طراحی و پیاده سازی توسط مجتمع برنامه نویسی حرفه ای ایرانیان