چهارشنبه, 23 آبان 1397
 
آخرین اخبار
 

مدیرعامل سابق شرکت آبفار خراسان جنوبی: آینده آب و فاضلاب روستایی استان بهتر از امروز خواهد بود.

در آیین تودیع و معارفه مدیران جدید و قدیم آبفار استان خراسان جنوبی، علی اکبر بسکابادی ضمن خیرمقدم به حاضرین گزارشی از عملکرد خود ارائه داد و اظهار داشت: بنده در شهریور 1337 متولد شده و در سال 1347 در زلزله خضری قائنات والدینم را از دست داده و در سال 1359 بعد از تعطیلی دانشگاه ها در اثر انقلاب فرهنگی وارد جهادسازندگی و امروز هم بازنشسته می شوم.

مدیرعامل سابق شرکت آب و فاضلاب روستایی استان گفت: در این دوران خدمت، تجربه بسیار گرانبها و دوستان بسیار خوبی نصیبم شده است که از این بابت بسیار خوشحالم.

وی ادامه داد: در اسفند سال 83 به سمت مدیرعاملی نایل آمدم و در این مدت تلاش بسیاری برای رفع مشکل آب روستاییان نموده ام.

بسکابادی افزود: با توجه به اینکه در سال 1385 که ردیف مجتمع های ملی حذف شد و از سال 93 مجدد این ردیف پایدار شد و همچنین 10 درصد تملک و دارایی استان برای ابفار استان تخصیص پیدا کرد، امیدوارم با توجه به این موارد ظرف 2 یا 3 سال آینده مشکل آب روستاییان عزیز استان حل شود.

مدیرعامل سابق آب و فاضلاب روستایی خراسان جنوبی تصریح کرد: ضمن تشکر از دهیاران و شوراهای روستاها، از مردم عزیز روستاها عذرخواهی می کنم که به خوبی نتوانستم به تعهدم عمل کنم.

وی ضمن تشکر از آبداران، بازنشستگان، پیمانکاران و مشاورین اظهار داشت: از تمام مدیران استانی، مدیران امور ابفار شهرستان ها، از اصحاب رسانه، و از حوزه استانداری و تمام عزیزانی که در این سالها در خدمتشان بوده ایم تشکر ویژه ای دارم.

بسکابادی گفت: از مدیران وزارت نیرو تقاضامندم که یک نگاه اصلاحی به قیمت آب داشته باشند تا دغدغه حقوق همکاران و بازنشستگان نباشد و بیشتر روی عمران و آبادانی روستاها کار شود.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب روستایی خراسان جنوبی خاطرنشان کرد: برای مهندس صفوی نژاد آرزوی موفقیت دارم و باور قلبی دارم که آینده آب روستایی استان بهتر از امروز رقم خواهد خورد.

 
 
 
 


 

 

 

پیوندها

 

 
 

کلیه حقوق مادی و معنوی نزد وب سایت خبری شرکت آب و فاضلاب روستایی خراسان جنوبی محفوظ میباشد
طراحی و پیاده سازی توسط مجتمع برنامه نویسی حرفه ای ایرانیان