دوشنبه, 26 آذر 1397
 
آخرین اخبار
 

اتمام فاز اول استانداردسازی اتاق سرور، در ساختمان شرکت آبفار خراسان جنوبی

  

 

راضیه گلرو اظهار داشت: اتاق سرور، مکانی است که سرورهای کامپیوتر و اجزای مربوط به آنها کار خود را انجام می­دهند. ایجاد مکانی امن در جهت متمرکز کردن سرورهای شبکه و استفاده از منابع مشترک نگهداری از عوامل مهم و تاثیرگذار پیشبرد کاری یک سازمان می­باشند، لذا در این راستا اتاق سرور باید استاندارسازی گردد.

رئیس اداره فناوری و سیستم­های جغرافیایی گفت: اتاق سرور شرکت آب و فاضلاب روستایی خراسان جنوبی دارای 4 سرور  HPجی 9، دو عدد سرور HP جی 7 و یک عدد سرور HP جی 5 می­باشد.

وی به عملیات استاندارسازی اتاق سرور شرکت در سال جاری اشاره کرد و افزود: در فاز اول استاندارسازی اتاق سرور که از مرداد ماه سال جاری آغاز و با فعالیت یک پیمانکار شروع به کار کرد و تا اواسط آبان ماه با موفقیت به اتمام رسید.

گلرو اذعان داشت: ایجاد درب ضدحریق و ضد سرقت و کنترل ورود و خروج به اتاق سرور به صورت اثر انگشت یکی از اقداماتی بود که در این راستا انجام شد.

وی بیان کرد: ایجاد کف کاذب با روکش HPL ضد حریق و کف پوش­های استاندارد و پوشاندن و بستن پنجره ها در فاز اول انجام شد.

گلرو تصریح کرد: به دلیل افزایش امنیت فیزیکی دستگاه­ها و بقای آن­ها تعویض رک و استانداردسازی و مرتب کردن کابل کشی های داخل رک و آرایش خط های تلفن از طریق پچ پنل داخل رک یکی دیگر از عملیاتی بود که در این فاز انجام شد.

رئیس اداره فناوری و سیستم های جغرافیایی بیان کرد: اطفاء حریق خودکار و مانیتورینگ در صورت تخصیص اعتبار در فاز بعدی انجام خواهد شد.

 
 
 
 


 

 

 

پیوندها

 

 
 

کلیه حقوق مادی و معنوی نزد وب سایت خبری شرکت آب و فاضلاب روستایی خراسان جنوبی محفوظ میباشد
طراحی و پیاده سازی توسط مجتمع برنامه نویسی حرفه ای ایرانیان