دوشنبه, 26 آذر 1397
 
آخرین اخبار
 

چهارمین جلسه کمیته سلامت اداری و صیانت از حقوق مردم در شرکت آبفار خراسان جنوبی برگزار شد.

      

جلسه ای با حضور اعضای کمیته سلامت اداری و صیانت از حقوق مردم در محل سالن جلسات شرکت آبفار استان برگزار گردید.

حسن دیدبان اظهار داشت: در این جلسه پیرامون ارزیابی سلامت اداری و صیانت از حقوق مردم انجام شده توسط شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور بحث و بررسی صورت گرفت.

رئیس اداره تحقیقات، بهره‌وری و تحول اداری شرکت آبفار خراسان جنوبی گفت: قرار شد در خصوص مبارزه با رشوه و فساد اداری فی مابین کارگروه مبارزه با رشوه و بازرس ماده 91 و 92 همکاری صورت پذیرد و نقاط آسیب پذیر در سازمان شناسایی شده و گزارش تحلیلی از وضعیت به همراه نقاط بهبود به کارگروه ارائه گردد.

وی تصریح کرد: همچنین بازرسی سرزده از امورهای تابعه شهرستان و گلوگاه های ستاد جهت بررسی نحوه عملکرد از دیگر برنامه هایی بود که در این جلسه پیرامون آن بحث شد.

دیدبان گفت: مقرر شد جهتبررسی وضعیت طرح تکریم ارباب رجوع بازدیدهای منظم از سطح واحدهای ستادی، امور دفاتر پیشخوان توسط بازرسان انجام و گزارشات تحلیلی از نقاط ضعف و همچنین برنامه های بهبود ارائه گردد.

رئیس اداره تحقیقات، بهره‌وری و تحول اداری شرکت آبفار خراسان جنوبی بیان کرد: در خصوص نحوه کنترل صلاحیت، حقوق و دستمزد و کلیه تعهدات پرداختی پیمانکاران مرتبط با مردم با نیروهایشاناز جمله مواردی بود که در این نشست به بحث گذاشته شد و مقرر شد بررسی و پیگیری بیشتری صورت گیرد.

وی خاطرنشان کرد: در این جلسه تصویب نامه هیئت محترم وزیران در خصوص حقوق شهروندان مورد بحث و بررسی قرار گرفت و در خصوص اجرایی نمودن آن در حوزه های مختلف سازمان تقسیم کار انجام پذیرفت

 
 
 
 


 

 

 

پیوندها

 

 
 

کلیه حقوق مادی و معنوی نزد وب سایت خبری شرکت آب و فاضلاب روستایی خراسان جنوبی محفوظ میباشد
طراحی و پیاده سازی توسط مجتمع برنامه نویسی حرفه ای ایرانیان