یکشنبه, 01 مهر 1397
 
آخرین اخبار
 

در محل فرمانداری شهرستان نهبندان صورت گرفت؛ آئین تودیع و معارفه سرپرست امور آبفار شهرستان نهبندان در خراسان جنوبی

     

باحضور مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب روستایی خراسان جنوبی و جمعی از مدیران استانی و شهرستانی، آیین تودیع و معارفه سرپرست امور آبفار شهرستان نهبندان در محل فرمانداری این شهرستان برگزار گردید.

فرماندار شهرستان نهبندان در این مراسم عنوان کرد: بحران کمبود آب در این شهرستان منجر به تامین آب بسیاری از روستاهای تحت پوشش به وسیله ناوگان آبرسانی سیار شده است.

وی افزود: بحث فوق در کنار سایر موضوعات در دستور این فرمانداری قرار دارد و جهت حل این مشکل جلسات و برنامه ریزی هایی نیز در حال انجام است.

اصغر نظافت در این جلسه ضمن اشاره به خشکسالی های چندین سال اخیر در این شهرستان تصریح کرد: می بایست دستگاه های ذیربط برنامه هایی را در ارتباط با آموزش و فرهنگ سازی مصرف بهینه آب در سطح شهرستان تدوین و اجرا کنند.

مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب روستایی خراسان جنوبی ضمن ابراز خشنودی و رضایت از عملکرد علیرضا صادقی، مدیر اسبق امور آب و فاضلاب روستایی این شهرستان، افزود: امیدوارم ایشان در سمت جدید خود بعنوان معاون هماهنگی امور عمرانی و برنامه ریزی فرمانداری شهرستان نهبندان موفق و منصور باشد.

علی اکبر بسکابادی، همچنین در خصوص شبکه های آبرسانی گفت: با توجه به خشکسالي‌هاي حاکم بر منطقه، این شرکت به مطالعه و اجراي شبکه هاي بزرگ آبرساني با استفاده از منابع آبي مطمئن اقدام کرده است.

وی مهم ترين مشکل در آبرساني را تأمين منابع مالي دانست و افزود: با اجراي اين شبکه ها اميد است در شرايط بحران و خشکسالي مشکل کم آبي در روستاهاي استان کمتر مشاهده شود.

در پایان این مراسم حکم انتصاب آقای سید محمدعلی محمدی به عنوان سرپرست امور آب و فاضلاب روستایی شهرستان نهبندان به وی اعطا و همچنین با اهداء لوح تقدیر از زحمات مدیر اسبق امور آبفار این شهرستان قدردانی شد.

 
 
 
 


 

 

 

پیوندها

 

 
 

کلیه حقوق مادی و معنوی نزد وب سایت خبری شرکت آب و فاضلاب روستایی خراسان جنوبی محفوظ میباشد
طراحی و پیاده سازی توسط مجتمع برنامه نویسی حرفه ای ایرانیان