یکشنبه, 01 مهر 1397
 
آخرین اخبار
 

نشست مشترک مدیر عامل آبفار خراسان جنوبی با نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی (شهرستان های فردوس، طبس، سرایان و بشرویه)

    

قول مساعد نماینده مجلس برای اصلاح قیمت آب و افزایش کمک زیان آبفار خراسان جنوبی

نشست بررسی مشکلات آب و فاضلاب روستایی شهرستان های فردوس، طبس، سرایان و بشرویه با حضور مسئولان آبفار خراسان جنوبی و نماینده مردم این شهرستان ها در مجلس شورای اسلامی برگزار شد.

مدیرعامل آب و فاضلاب روستایی خراسان جنوبی در نشست بررسی مشکلات آب و فاضلاب روستایی شهرستان های فردوس، طبس، سرایان و بشرویه که با حضور مسئولان آبفار خراسان جنوبی و نماینده مردم این شهرستان ها در مجلس شورای اسلامی برگزار شد، اظهار داشت: اصلاح تعرفه آب روستایی و افزایش کمک به زیان شرکت آبفار خراسان جنوبی، ایجاد ردیف اعتباری برای نگهداری و بهره مندی از شبکه ها در قانون بودجه از مهم ترین درخواست های شرکت آب و فاضلاب روستایی خراسان جنوبی است.

علی اکبر بسکابادی، اعتبارات پیش بینی شده برای شهرستان های فردوس، طبس، سرایان و بشرویه در سال 96 را تشریح کرد و خواستار پیگیری نماینده مردم این شهرستان ها برای افزایش اعتبارات در این بخش ها شد.

در این جلسه پس از گزارش مدیران شهرستان ها مصوباتی اتخاذ شد.

مقرر شد هماهنگی لازم توسط امیر حسنخانی نماینده مردم شهرستان های فردوس، طبس، سرایان و بشرویه در مجلس شورای اسلامی برای دیدار و مذاکره با مسئولان شرکت مهندسی و وزارت نیرو درباره اصلاح قیمت آب روستایی و افزایش کمک زیان شرکت آبفار خراسان جنوبی انجام شود.

امیر حسنخانی همچنین قول مساعد داد تامین اعتبار حفر چاه آهکی بحران در شهرستان بشرویه را از شرکت مهندسی آبفای کشور را پیگیری کند.

اختصاص 4 لیتر آب در ثانیه برای روستای اصفهک و اضافه شدن پروژه فاضلاب روستای موردستان به فهرست روستاهای     بهره مند ازتسهیلات بانک توسعه اسلامی از دیگر مباحث این جلسه بود.

ا

 
 
 
 


 

 

 

پیوندها

 

 
 

کلیه حقوق مادی و معنوی نزد وب سایت خبری شرکت آب و فاضلاب روستایی خراسان جنوبی محفوظ میباشد
طراحی و پیاده سازی توسط مجتمع برنامه نویسی حرفه ای ایرانیان